Naša politika lietadiel - ŠTEFAN KISS
Naša politika lietadiel

Sme veľmi radi, že Eurofly zaujala tisíce ľudí po celom svete. Počet registrovaných pilotov na webovej stránke hovorí, že naša spoločnosť sa rozrástla. Aby bolo lietanie zaujímavejšie a aby boli snaživí a dobrí piloti viac viditeľní, pripravili sme úplne novú sekciu pilots na našej webovej stránke. Môžete tam vidieť nielen zoznam všetkých pilotov ale aj to, ako sa im darí v lietaní. Spoločnosť Eurofly všetkých svojich pilotov hodnotí a vyhodnocuje tých najlepších podľa pravidiel, ktoré platia od 1. marca a ktoré môžete nájsť tu.

Aby sme pri vyhodnocovaní pilotov zabezpečili spravodlivé rovnaké podmienky pre všetkých, rozhodli sme sa od 1. marca zmeniť filozofiu tvorby nových lietadiel. Spoločnosť Eurofly oficiálne vlastní lietadlá, ktorých zoznam aj vlastnosti nájdete na našej stránke v sekcii planes. Tieto lietadlá budú považované za certifikované lietadlá spoločnosti Eurofly, slovo „certifikát“ sa objaví aj vo vlastnostiach lietadla pod klávesou ctrl+enter a iba lety týmito lietadlami budú zahrnuté do hodnotenia pilotov. Vlastnosti týchto lietadiel hráč nemôže meniť. Ak aj hráč urobí zmeny v súboroch air, tieto budú ignorované a lietadlo bude nastavené podľa daných parametrov. Odborným garantom pre lietadlá je náš generálny riaditeľ nákupného a technického oddelenia Declan Webster.

Každý hráč si aj naďalej môže tvoriť vlastné lietadlá, avšak tieto nebudú certifikované a teda lety na nich nebudú započítané do hodnotenia.

Toto opatrenie sme prijali preto, aby sme zamedzili tvorbe nereálnych lietadiel s extrémnou rýchlosťou alebo extrémnym množstvom cestujúcich. Let takýmito lietadlami by nebol fair play voči tým, ktorí lietajú poctivo. Veríme, že napriek tomuto obmedzeniu bude pre vás lietanie s nami zaujímavé a prinesie vám mnoho radosti.

Copyright 2016 by Stefan Kiss