ŠTEFAN KISS

Obsah

Súkromie a záľuby:

O MNE A MOJEJ RODINE

HUDBA

TEXTY PIESNÍ (22)

POČÍTAČE (19)

HRY PRE NEVIDIACICH (6)

NAŠA ALOE (3)

PRÍBEHY ZO ŽIVOTA (9)

ČO O MNE NAPÍSALI INÍ (12)

Práca:

DIELA (6)

KÁZNE (60)

ZAMYSLENIA (110)

PRÁCE (19)

Spolu 216 článkov a 25 súborov na prevzatie

Rastisoft

Vstúpte do podstránky, ktorú pod značkou Rastisoftslabs spravuje môj syn Rastislav.

Iné jazyky:

ENGLISH

GERMAN

ITALIAN

O dnešnom dni

Dnes je štvrtok, 26. novembra 2020 01:54

Meniny má:
na Slovensku - Kornel
v Čechách - Artur
vo Fínsku - Sisko
vo Francúzsku - Delphine
v Maďarsku - Virág
v Nemecku - Konrad Adalbert Albert Konrad Johannes Ida
v Poľsku - Delfiny Sylwestra
v Španielsku - Juan de Berchmans
vo Švédsku - Linus Love
v Taliansku - Umile

Myšlienka dňa

Kto sa ponáhľa so svadbou, bude mať dosť času toho ľutovať.

Posledné články z rubriky

Zamyslenia
·   Fikcia o koronavíruse[ 409 čitateľov ]
·   Som hrdý, že som evanjelik[ 1814 čitateľov ]
·   Čoho je viac[ 2643 čitateľov ]

Najbližšie audiovysielanie

Nie je naplánované

Možnosti

· Úvodná stránka
· audio
· Kontakt
· Napíšte mi
· Odporučte môj web
· RSS

Kto je práve tu?

Momentálne je 29 návštevníkov

VyhľadávaniePokročilé vyhľadávanie

Santa Claus je späť

Voľne šíriteľná jednoduchá relaxačná hra, v ktorej musíte pozbierať darčeky, ktoré stratil nešikovný Santa Claus.
Popis

Hru Santa Claus is back (v preklade Santa Claus je späť) vytvorila firma Code Factory ako vianočný darček pre svojich priaznivcov a klientov. Hra bola iba sezónnou záležitosťou, preto ju dnes už na webe tvorcov nenájdete, aspoň mne sa to kedysi nepodarilo. Našťastie sa mi ale podarilo nájsť človeka až z ďalekej Indie, ktorý ju mal a ochotne poslal, preto Vám ju ponúkam na stiahnutie a odporúčam si ju v čase Vianoc zahrať, aj keď nie je preložená do slovenčiny, nakoľko to technicky nie je možné.

Ako na to

- Priamo z mojej stránky si stiahnite súbor Santa_Claus_is_back.zip a rozbaľte ho do svojho počítača.

- V priečinku, ktorý získate, sa nachádzajú tri súbory. Prvé dva s názvami "Santa_english.exe" a "Santa_spanish.exe" sú samotnou hrou a to v angličtine a španielčine. Ak na niektorý z nich kliknete, mala by sa spustiť samotná hra. Ak nie, kliknite na tretí súbor "Shockwave_85_Installer_Full.exe", ktorý do Vášho systému nainštaluje potrebné knižnice, aby hra mohla bežať.

Ako hrať Santa Claus is back

Z technického hľadiska hru nie je možné preložiť. Je však taká jednoduchá, že pri nej jazyk vôbec nepotrebujete a na jej hranie Vám stačia funkčné uši.

Po spustení hry Vám ženský hlas oznámi, že Santa Klaus je späť, avšak tento rok má problém, pretože sa mu všetky darčeky rozsypali kade-tade. Chcete mu pomôcť opäť ich pozbierať? Na záver ohlási level 1 (level van) a začne hrať hudba. Teraz je na Vás, aby ste šípkami hore, dolu, vpravo a vľavo chodili po hracom poli a hľadali darčeky. Problém je v tom, že cesta nevedie vždy všetkými smermi. Ak stlačíte šípku a začujete šuchtavý zvuk, vydali ste sa správnym smerom a urobili ste jeden krôčik. Ak Vám ale Santa zaspieva "you can't on this way", čo foneticky znie ako "ju kent on dis vej", idete nesprávne. Veta totiž v preklade znamená, že tadiaľto ísť nemôžete. Vašou úlohou je teda v prvom rade nájsť, kadiaľ vedú cesty bludiska a následne na nich hľadať darčeky.

Ak cestou začujete Santov smiech, znamená to, že stojíte tesne pri darčeku. Teraz sa musíte pohnúť správnym smerom, aby ste darček našli. Ak ho nájdete, Santa so smiechom vyskočí a vezme darček, čo sa prejaví krátkym zvukom a jeho smiechom. Vy pokračujete v ceste a hľadáte ďalšie darčeky, kým Vám ženský hlas neoznámi "Level 2".

Hra má spolu 3 levely a v každom musíte nájsť asi 7 alebo 8 darčekov. Neviem to presne, pretože sa mi to nikdy nechcelo rátať. Keď prejdete všetky tri levely, ženský hlas Vám oznámi, že ste našli všetky darčeky a povie Vám, že ak chcete hrať hru ešte raz, stlačte enter. Ak chcete hru skončiť, stlačte escape. Ak stlačíte enter, hra začne od začiatku. V opačnom prípade Vám hlas v mene Code Factory zapraje veselé Vianoce a hra skončí.

Ide naozaj o veľmi milú a nenáročnú oddychovku, ktorú si človek rád zahrá, ak má pár minút voľna. Verím, že sa Vám tiež bude páčiť.

Copyright © ŠTEFAN KISS
Všetky práva vyhradené

Publikované: 13.11. 2014 (1514 čitateľov)

[ Späť ]
Zdielaj na FaceBooku
ŠTEFAN KISS
Všetky texty, príbehy, zamyslenia, kázne, práce, preklady či programy, publikované na tejto stránke sú mojim duševným vlastníctvom, preto ich ďalšie šírenie alebo publikovanie je možné len s uvedením môjho mena ako autora alebo tohto webu ako zdroja!!!
Ste návštevníkom číslo
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. Všetky práva vyhradené.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.06 sekúnd